Foto: AP Photo/Andrew Harnik/Scanpix
Laupäeva õhtul sai lõpuks selgeks, et president Donald Trump peab lähiajal kohvrid pakkima ja Valgest Majast välja kolima, et teha ruumi Ameerika Ühendriikide 46. presidendile, demokraate esindavale Joe Bidenile.

Selge on see, et Bidenite perekonnal on praegu põhjust rõõmustamiseks ja seda nad ka tegid, postitades tõestusmaterjali selle kohta oma sotsiaalmeedia kontodele. Näiteks siin on foto, mida jagas üks Joe lapselastest, Naomi Biden:

Kõige õnnelikum on ilmselt aga Jill Biden ehk USA järgmine esileedi, kes postitas valimistulemuste tähistamiseks Twitterisse foto endast ja Joest, naise käsi uhkelt sõnal ”Vice”, sest asepresidendist saab nüüd president:

Pealtnäha tundub täitsa tavaline pilt, aga tähelepanelik lugeja märkab, et tulevase presidendi nokamütsil on kirjas midagi väga huvitavat, vahendab Buzzfeed. Nimelt on seal numbri 46 kohale kirjutatud lause “We just did.” ehk tõlkes “Me just tegime seda.” Mida see tähendada võib? Üks TikToki kasutaja lahendas vist saladuse ära.

Nimelt tundub, et Joe nokatsil on vastus Donald Trumpi kuulsatele punastele nokamütsidele, millel kirjas: ”Make America Great Again.” (inglise keelest tõlgituna “teeme Ameerika taas võimsaks“ — toim.)

Kaval ninanips, või mis?