Sussexi hertsoginna hoidmas poega Archie't PA Pictures/ Scanpix
Sussexi hertsoginna Meghan Markle jäi kolmapäeval kaamerate ette, jälgides prints Harry polovõistlusi koos pisipioja Archie Mountbatten-Windsoriga. Sellele järgnes aga sotsiaalmeedias fännide pahameel, sest väidetavalt ei oska Meghan oma last süles hoida.

Pärast fotode ilmumist sai Meghan Markle pahameele osaks, kui kriitilised fännid väitsid, et hertsoginna hoiab last süles nii nagu pillaks ta iga hetk maha.

"Meghan näeb välja nagu ta pillaks lapse maha," kirjutas üks Instagrami kasutaja. Teine lisas: "Ta pillab lapse kindlasti maha."

"Meghan ei tea, kuidas iseenda last süles hoida ja kanda. Nii kahju," kommenteeris kolmas kasutaja.

"Viis, kuidas väikest Archie't süles hoitakse.... Hirmutav," kirjutas järgmine.

Hoolimata sellest, et Sussexi hertsoginna hoidis beebit süles armastavalt, ei hoidnud inimesed siiski tagasi, et tuua välja kõik, mida ta selle juures valesti teeb.

"Ta oleks võinud vaesekesele mütsi pähe panna ja sokid jalga," ohkas üks kommenteerija, lisades, et Meghan ei suuda last süles hoida.

Õnneks astuti tema kaitseks ka välja: "Mulle ei meeldi see tüdruk üldse, aga te ei saa teda maha teha teha, sest ta ei ole lapse hoidmises nii osav. Talle on see uus asi ja me kõik oleme beebisid kohmakalt hoidnud."

Kuidas tundub, kas tõesti ei oska Meghan last süles hoida?

Allikas: Daily Mail