Miranda Kerr REUTERS - Scanpix
Modell Miranda Kerr on kolmanda lapse ootel ning näitas suureks kasvanud beebikõhtu pidulikus ja suvises kleidikeses, mis võiks vahetada välja palavalt armastatud lillemustri.

Miranda Kerr teatas märtsikuus, et ootab oma peresse kolmandat last, kes on abikaasa Evan Spiegeliga koos tema teine järeltulija. Kui enamus tema lapseootuse kulgemisest on saladuskatte all, siis sel nädalavahetusel üllatas supermodell oma austajaid kauni Instagrami postitusega.

Kerr kandis sotsiaalmeediasse postitatud kaadril sidrunitega kaunistatud printsmustriga kleiti, millele lisas juurde kõrged valged sandaalid ning piduliku valge käekoti, luues tõeliselt trendika ja suvise koosluse. Pisut puhvis käistega ja alla põlve ulatuv kleidike on sel hooajal ilus valik ning innustab vaatama pikalt ja palavalt armastatud lillemustrist pisut põnevamaid valikuid.

View this post on Instagram

🍋🤰🏻🌸

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Kerr tõi ilmale esimese ühise lapse, poeg Harti, koos abikaasa Evan Spiegeliga 2018. aasta maikuus. Naine kasvatab veel kaheksa-aastast poega Flynni, kes on tema eelmisest abielust koos Orlando Bloomiga.

Kerr ja Spiegel abiellusid 2017. aasta maikuus, pidades oma koduaias intiimse tseremoonia.

Allikas: Harper's Bazaar