Anne & Stiil
Tõstsime eile teemaks Soome peaminister Sanna Marin dekoltee, täpsemalt selle, kuidas inimesed usuvad, et peaministri positsioonil naisel ei sobi riietuda avalikult nii nagu seda tegi Marin hiljuti ajakirjas Trend. Naine kandis palja ihu peal vaid musta pintsakut, aktsendiks efektne kaelaehe. Nüüdseks on aga enam kui tuhat naist postitanud Instagrami foto teemaviitega #imwithsanna, kandes samuti ei midagi muud kui pintsakut.

Naine kandis palja ihu peal vaid musta pintsakut, aktsendiks efektne kaelaehe. Nüüdseks on aga enam kui tuhat naist postitanud Instagrami foto teemaviitega #imwithsanna, kandes samuti ei midagi muud kui pintsakut ja pöörates tähelepanu sellele, et ammu on aeg hinnata töökaid ja edukaid naisi nende saavutuste, mitte välimuse ja isiklike valikute järgi.

“Vaatan seda skandaali lahti rullumas ja mõtlen, et millest me õigupoolest räägime?" imestab Anne & Stiili peatoimetaja Mari-Liis Helvik. " Kas sellest, et ajakiri palkas liiga julge stilisti või et peaminister Marin oli selle stilistikaga nõus? Või sellest, et peaminister üldse nõustus sellise ajakirja kaanele minema? Või siis hoopis sellest, et mõnede arvamuste kohaselt ei peaks peamimister selliseid asju üldse tegemagi ja et üleüldse selline ei peaks olema?"

Anne & Stiili toimetus toetab üksmeelselt Sannat ja usub, et selliseid peaministreid oleks maailma veel palju vaja. Väga palju!

Oma dekolteed võtsid paljaks Anne & Stiili lapsehoolduspuhkusel viibiv vanemtoimetaja Kelly Kipper, veebitoimetaja kohusetäitja Anna Elisabeth Kaljuvee, peatoimetaja Mari-Liis Helvik, vanemtoimetaja Eve Kallaste, moe- ja ilutoimetaja Karolin Kuusik ja toimetaja Tiiu Suvi.

Kallis lugeja, tee ka endast foto pintsakuga paljal ülakehal ja saada see teemaviitega #imwithsanna aadressil annestiil@annestiil.ee. Avaldame peagi galerii kaunitest naistest, kes seisavad teiste naiste eest!