Cambridge'i hertsoginna Catherine SIPA / Scanpix
Cambridge'i hertsoginna Catherine külastas Londonis asuvat Henry Fawcetti keskust ning nägi välja ülimalt šikk riietuses, mis sobiks imeliselt ka kontorisse. Küll aga panid vähesed tähele, et hertsoginna kandis pluusi valesti.

Catherine kandis külastusel lillat Gucci lipsukesega pluusi, mille nööbid käivad hoopis seljale, mitte ette, nagu me tavaliselt triiksärke harjunud kandma oleme. Ei tea, kas nii oli meelega mõeldud või pani naine pluusi valetpidi selga kogemata, aga kaunis nägi komplekt välja sellegipoolest.

Veebipoodide Net-a-Porteri ja Nordstromi tootekirjelduses on mainitud, et Gucci pluusi kangaga kaetud nööbid jooksevad seljal. Fotodele aga jäi naine, kandes pluusi nii, et nööbid jäid ette. Selgub ka, et lips ei käi nööpidega samale poolele, vaid seotakse ette nii, et nööbid jäävad selga kaunistama.

Cambridge'i hertsoginna Catherine
SIPA / Scanpix

Lilla pluusiga sobitas Catherine kokku alt laienevad Jigsaw brändi viigipüksid, mis on praegu hulga moekam valik kui kitsad püksid ning heledat krokodillimustriga Aspinal of Londoni käekotti. Muide, ka see on ülimalt trendikas valik sel kevadel.

Lillat versiooni pole küll Nordstromi veebipoes enam saada, aga rohelise versiooni saab omale soetada umbes 1220 euroga.

Gucci pluus. Hind: 1221.28 €
Nordstrom.com
Allikas: Harper's Bazaar