Fotod: Marjaana Vaher
2016. aasta alguse lastemood on inspireeritud teksast, sest pärast pidude hooaega, kulda ja karda, on mõnus minna tagasi praktilise riietusstiili ja mugavate rõivaste juurde.

Lastemoe stilist ja blogija Kirsi Altjõe (loe tema blogi www.sandinyourshortskidsblog.com) tegi Rootsi high street brändile Lindex Eesti lastega moeseeria, mis näitab pragu kõige aktuaalsemat trendi – denimit selle mitmekesisuses. "Ekstreemsustest nagu liibuvad teksad ja laiad haarem-püksid oleme tagasi jõudnud klassikalise lõikega denimi juurde. Üldse tõotab see aasta tulla lastemoes pigem soliidne kui liiga pöörane. Disainerid pööravad tähelepanu kangaste kvaliteedile, nahasõbralikkusele ning vastupidavusele," ütleb Kirsi.

Lindexile tehtud seeria ongi just inspireeritud selle hooaja trendist olla pigem säästlik ja globaalselt mõtlev kui ostupalavikus siplev tarbija. "Vähem on rohkem ja ka tutuseelikutest unistavad printsessid võiksid vahelduseks kanda lihtsat ja praktilist teksat, mis on vastupidav ning meie kliimasse sobiv," lisab ta.

Fotograaf: Marjaana Vaher
Stilist: Kirsi Altjõe
Jumestuskunstnik: Lembe Lemmiksoo