NYX Cosmetics Face Awards gala 2018 Foto: Meisi Volt
Kosmeetikabränd NYX Professional Makeup korraldas Riias “Face Awards Baltics 2018” auhinnagala, mil jagati 116 osaleja seast Baltikumis välja kõige loomingulisem meigikunstnik. Õhtul jagati ka auhind kõige ägedama ja rajuma kostüümi autorile ning kui peaauhind läks Leetu, siis selle noppis eesti noormees Kristen Kruusimägi.

"Outfit'i õmbles mu elukaaslane umbes kolme õhtuga, inspiratsiooniks oli selleaastane Met gala teema Heavenly Bodies ja Rose McGowani muusikavideo "RM486". Kuna punane värv on mul see aasta kuidagi eriti südamelähedane olnud, siis need kaks inspiratsiooniallikat kõnetasid mind niivõrd tugevalt, et teadsin kohe, et see on see ainuõige riietus, mis tuleb nüüd kuidagi valmis saada ja väärikalt esitleda," rääkis ka ise NYX Professional Makeupi Kaubamaja osakonnas töötanud meigikunsti viljelev Kristen Kruusimägi.

Kristeni suurim hirm oli enne üritust, et ta ei jõua meiki valmis saada kuna tegi seda üksi. "Aega oli umbes tund ja 45 minutit ning oli päris kiire. Hotellitoast, kus viibisin, leitakse ilmselt igavesti minu punast glitterit!" naerab Kristen.

Meigi mahapesemisene oli ka paras väljakutse, sest ega päris maha seda alguses ei saanudki. "Voodipesu nägi hommikul välja nagu stseen "SAW" 3D filmist. Õnneks ei ole siiani hotellist kirjutatud ega helistatud, eks ilmselt pole tegu kõige hullema toaga, mis kellestki maha on jääud," naerab Kristen, et üritas toa ikka ilusti ära koristada nii palju kui võimalik.