Tarik Labrighli
Alles aasta tagasi avasid Kopli Couture omanikud Evelin Lõokene ja Veronika Vallimäe oma esimese vintage riietepoe ja nüüd aasta hiljem laienesid nad juba Tallinna vanalinna.

Evelin ja Veronika räägivad, et inimeste aina teadlikum suhtumine keskkonda ning vajadus isikupärase eneseväljenduse järgi on need märksõnad, mis muudavad taaskasutuse ning vintage mõtteviisi aina populaarsemaks. Vintage’i väärtustavast mõtteviisist on saamas elustiil ja elustiilist maailmavaade.

Tarik Labrighli

Vähe tähtis ei ole ka seik, et uue poe asupaiga valikul sai määravaks soov anda omapoolne panus Tallinna vanalinna n-ö tagasi vallutamisesse. Kopli kui asumi väärtustamisest alguse saanud tõekspidamist tahavad Lõokene ja Vallimäe endaga koos kanda ka vanalinna, kus merevaik ja matrjoškapoekesed ikka veel ruulivad. Kopli Couture lähtub veendumusest, et just ateljeed, butiigid, galeriid, kohvikud, baarid, koolid, saalid on need avalikku ruumi väärtustavad ettevõtmised, mis loovad ühe erilise linna erilise atmosfääri. Ka turist ihkab kogeda kohalikku. Rääkimata siis kohalikust endast.

Tarik Labrighli

Vanalinna Kopli Couture on väike ja hubane vintage butiik, kust leiab hoolikalt valitud kvaliteetseid rõivaid ning aksessuaare kuldsetest aegadest ja viimastest aastakümnetest! Pood on mõeldud kõigile, kes soovivad erineda massidest ning kes hindavad kvaliteeti ja klassikat. Ja keda XXI sajandi kiirmood enam ei rahulda. Riideid ja aksessuaare leiab nii naistele kui ka meestele.

Tarik Labrighli

Anu Saagim Kopli Couture’ist: “Parim glamuuri hõng Tallinna vanalinnas!”
Kopli Couture aadressil Munga 2 on avatud iga päev kell 11:00-18:00.