Gwen Stefani portree Foto: Marju Rannamaa
Gwen Stefani jagas oma Instagramis Eesti naise Marju Rannamaa (32) hariliku pliiatsiga joonistatud portreed.

Marju Rannamaa on Tallinnas elav vabakutseline kunstnik, kes töötab igapäevaselt hoopis keemiaõpetaja ja günekotsütoloogia labori bioanalüütikuna. Seni on ta joonistanud peamiselt enda lõbuks, kuid viimasel ajal teeb ka tellimustöid. „Enda pilte eksponeerin nii Instagramis (marjucha135), Pinterestis kui ka mõni kuu tagasi valminud Facebooki lehel."

Gwen Stefani leidis pildi minu Instagrami lehelt, kus mõned minu ustavad jälgijad seda talle jagasid. Kõik see tundub minu jaoks veel täiesti uskumatu," on naine õnnelik.

Miks ta Stefani portree joonistas? „Gwen Stefani on mulle alati meeldinud. Ta on minu jaoks üks kõige maitsekamaid naisfiguure läbi aegade – alati uskumatult kaunis. Tema valik portreejoonistuseks tundus seega igati loogiline. Pildi meisterdasin valmis lõunapausi ajal töö juures,“ kommenteerib Rannamaa.

„Käed värisevad. See pole veel kõik mulle kohale jõudnud. Ausalt. Peadpööritav. Olen siiralt õnnelik ja tänulik talle. Varem pole midagi sellist juhtunud,“ on naine oma edust vaimustunud.

Vaid tund peale pildi jagamist on portreejoonistusel Stefani kontol juba üle 20 000 like'i.

Ekraanitõmmis Gwen Stefani Instagrami kontolt:

Marju Rannamaa. Foto: erakogu