Foto: Iris Janvier
Moebrändi Iris Janvier sügis-talvine kollektsioon on inspireeritud stiilsetest Eesti naistest. Brändi seni suurima kampaania idee on kantud eesseisvatest valimistest – tähtis pole see, keda sa valid, vaid mida.

Kampaanias teevad kaasa Anu Lensment (moetoimetaja), Nancy (laulja), Maiken Schmidt (näitleja), Evelin Võigemast (näitleja), Margit Tohver-Aints (Tallinna Filharmoonia ja Birgitta Festivali direktor), Gerda Miller (jumestuskunstnik), Hanna Loodmaa (ajakiri Hooaeg tegevtoimetaja), Inga Kaare (laulja), Triin Luhats (teleprodutsent), Sandra Raju (treener), Piret Järvis (ETV saatejuht), Ksenia Balta (kergejõustiklane), Keili Sükijainen (TV3 uudistesaate juht ja reporter), Janne Klooren (sündmusturundaja), Helen Kolks (sisearhitekt), Helen Sildna (Tallinn Music Weeki peakorraldaja), Inga Salurand (näitleja), Marii Karell (saatejuht ja ajakirjanik), Kristi Kongi (maalikunstnik), Annika Köster (korvpallur), Katrin Pihela (Ilumessi ema), Mai Palling (meelelahutaja), Triinu Reinold (probleemilahendaja), Liilit Kirss (ajakirjanik) ja Mari Villem (Stockmann Eesti turundusjuht).

Sügis/talv 2017 kollektsioon on inspireeritud unisex-esteetika suunast, kus riided ei loo piire mehelikkuse ja naiselikkuse vahel. Rõivas küsib vähem kandja sugu, kui otsib inimese omapärast karakterit – oversized mantlid, pusad, meeste ülikonnast inspireeritud jakid, kus soliidne ja sportlik kombineerub futuristlikult moodsaks tervikuks. Klassikalised siluetid segunevad ka sel korral brändi käekirjale omaselt positiivselt hullumeelsete kangaste ja põnevate vormide näol. Läikivad ja sädelevad jacquard- ja litterkangad lisavad talve pidulikkust, samal ajal kui villased mantlid ihusõbraliku viskoosvoodriga, meriino- ja alpakavilla seguga kudumid kaitsevad külmade ilmade eest.

Kollektsiooni esitletakse Tallinn Fashion Weeki raames 12. oktoobril Telliskivi Vaba Laval.

Vaata pilte: