H&M x ERDEM Foto: Frazer Harrison, Getty Images for H&M x ERDEM
Üleeile õhtul toimus Los Angelese ajaloolises Ebelli naisteklubis kollektsiooni „ERDEM x H&M“ esitlus, mille kauni võlumaailmaga olid teiste hulgas tulnud tutvuma Kirsten Dunst, Kate Bosworth, Kate Mara, Alexa Chung ja Selma Blair.

Klubisse saabudes leidsid külalised eest botaanikaaiaks muudetud klubi ‒ näiteks oli poodium üle valatud tõeliste ja sürrealistlike lillede rikkaliku valikuga. Kogu maailmast kohale saabunud kuulsustest, moesuunajatest ja ajakirjanikest koosnevale publikule esitlesid kollektsiooni tuntud modellid nagu Malgosia Bela, Alek Wek ja Guinevere Van Seenus.

Moeetendus oli Erdemi jaoks märgiline, sest esimest korda esitleti ka meestemoodi. „Oli vaimustav näha, kuidas Los Angelese esitlus äratas kollektsiooni ellu. Koostöö H&Miga oli fantastiline ja mul on hea meel neid rõivaid maailmaga jagada,“ avaldas Erdem.

Erdem lõi selle kollektsiooniga meie jaoks tõelise võlumaailma. Üritus andis edasi kollektsiooni ilu jõu. See on tunne, mida me vajame praegu rohkem kui kunagi varem,“ lisas H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

H&M on varasemalt teinud koostööd mitmete tuntud moebrändidega (Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Versace, Alexander Wang, Balmain). 2017. aasta novembris lisandub nimekirja ka Londonist pärit Erdem. Kollektsioonis saab näha kauneid lillemustreid, naiselikke siluette ja kleite. Erdemi andunud fännide hulka kuuluvad nii Kate Middleton kui näitlejanna Keira Knightley.

H&Mi disainerkollektsioone on läbi aegade saatnud suur müügiedu.