Kohtumine Narva Vaba Laval Põhjamaade Ministrite Nõukogu peasekretäri Dagfinn Høybråteniga. Foto: Kersti Kaljulaidi Facebooki leht
President Kersti Kaljulaid on naine, kes armastab kanda šikke ja mugavaid kleite, mis pikki päevi aitavad mööda saata ning hakkavad silma hea kvaliteedi poolest. Samamoodi on ka tema Narva visiidi eelviimaseks päevaks valitud riietusega.

"Narva ekspordib ülejäänud Eestisse turvalisust. Siin baseeruv Rapid Security areneb kiiresti ja teeb koostööd ka teiste turvafirmadega, kutsudes valvatavatele objektidele välja nende patrulle. Külastasin täna nende juhtimiskeskust," kirjeldab tema Facebooki leht külastuse eelviimase päeva sisu.

Lisaks kohtus ta ka Põhjamaade Ministrite Nõukogu peasekretäri Dagfinn Høybråteniga, et rääkida Põhjamaade ja Baltikumi ühtsete digilahenduste võimalustest ja Eesti ühiskonna hoiakutest.

Kohtumisteks valis Kaljulaid selga erksinise alla põlve ulatuva kleidi, mis sobib tööpäeva mööda saatma nii ärinaise kui kontoris töötava inimese seljas. Eriti mugavaks teevad valiku taskud ning puhas sinine toon, mis sobib kokku paljude asjadega ning lubab kleiti korduvalt küll ja veel erinevate aksessuaaride, pintsakute või mantlitega kanda.

Šiki kleidi sobitas riigipea kokku mustade kõrge säärega saabastega, mille vahepeal kontsakingade vastu vahetas.

Intervjuu Seiklusmaa Televisioonile Narvas.
Foto: Kersti Kaljulaidi Facebooki leht

Vaata rohkem fotosid siit: