David ja Victoria Beckham. Foto: Jonathan Brady, PA Wire/PA Images/Scanpix
Lahkumineku kuulujuttudes hoolimata tundub, et paradiisi ei varjuta tormipilved - moelooja Victoria ning David Beckham näitasid oma ühtsust pühapäeval, kui naine Instagramis pilte jagas, kuidas mehele kaasa elab.

Reedel lahvatasid meedias kuulujutud, et tuntud paar teatab varsti lahkuminekust, küll aga näitab Victoria Beckham sotsiaalmeedias, kuidas meest toetab ja kui hästi neil kõik on.

Stiilne paar osales pühapäeval Kent & Curweni Londoni meeste moenädala show'l. Tähelepanelikud silmad märkasid, et paar saabus sündmusel eraldi ning ei istunud kõrvuti. Varsti aga leidsid nad võimaluse teineteise puudutamiseks ning Victoria puudutas hellalt Davidi kätt, kui too tema puudutas.

Kuuljutud lahkuminekust on lahvatanud ka varem, aga David kinnitas 2017.aastal antud intervjuus, et nad jäävad kokku, sest armastavad teineteist ja neil on neli suurepärast last. "Ei ole eelseisvat avaldust, ega lahutust," kinnitas paar ka reedel lahvatanud juttude taustal.

Pidulikuks ürituseks valis Victoria selga loomulikult enda loomingu, olles sellele parim reklaamnägu. Triibuline kleit ja kollased kingad pärinevad tema sügis-talv 2018 kollektsioonist ning on juba saaval, kel huvi selliseid ka endale soetada.

Allikas: Hello!