Eve Hanson suvi 2020 Virge Viertek
Eve Hansoni hooaja autorikollektsioon jätkab teadlikku ja jätkusuutlikku tarbimist soodustavat rada ning lisab moepilti taas hea annuse talle omast loomingulist loomulikkust.

Kahe Kuldnõela ja ühe Hõbenõelaga auhinnatud moedisainer Eve Hanson tervitab suve kahe märkimisväärse uudisega – välja on tulnud uus autorikollektsioon, mida saab esmajärjekorras uudistada värskelt avatud stuudios Tallinna südalinnas.

Kollektsioon on valminud vaba käe ja kergusega ning koosneb mugavatest kihtidest, mis ei kammitse ei mõtet ega keha, vaid lasevad hingata ja liikuda.

Disainerile omasele must-valge kontrastsusele ning neutraaltoonidele lisavad uues kollektsioonis vürtsi roosakad nüansid ja mündiroheline. Erilise efekti loovad Toomas Pääsukese lugusid jutustavad vabakäegraafikaga trükikangad. Materjalivalik on kollektsioonis naturaalne ja kehasõbralik. Kasutusel on erineva toekusega puuvillased kangad ja mõnusalt pehme langev viskoos.

Kolmanda uudisena on võimalus täiendada Eve Hansoni minimalistlikke rõivaid ehtekunstnik Kristiina Lauritsa eri pikkuses kaelakeedega. Need on lihtsa vormikeelega ehted kaasaegsele pärlikandjale, mille puhul klassikaline pärlikee vorm on kaetud erinevates toonides silikooniga.