Jüri Pootsmann COS
Kaunitest kunstidest inspireeritud Londoni moebränd COS on tuntud kollektsioonide poolest, kus kohtuvad uuenduslik disain ning ajatu stiil. Aprillikuus avab COS Eesti klientide jaoks e-poe.

Eesti turul avatav e-pood lansseeritakse kevad-suvise kollektsiooniga, mis vaatleb utilitaarset praktilisust. Kollektsioonis on kasutatud loodus- ning nahasõbralikke materjale, samuti on kollektsioonis esindatud puuvill kas orgaanilist või taaskasutuse päritolu. Seekordse kevad-suvise kollektsiooni üks võtmesõnu on sidusus ehk erinevate väljendusviiside üheks sulamine.

Lansseeritava e-poe avamist tähistab COS ühes stilisti Johanna Eenma ning laulja Jüri Pootsmanniga, kes oma lemmikud uuest kollektsioonist koduse Tallinna meelispaikades fotole on püüdnud.

Johanna Eenma
COS
Jüri Pootsmann
COS
Johanna Eenma
COS

Londonis pesitsev moebränd on alates 2007. aastast toetunud oma tegevuses ühele põhitõele - pakkuda tarbijale hooajatuid esemeid, mis moodustavad garderoobis nii baasi kui tekitavad põnevaid aktsente. Kunstidest inspireerituna seob COSi looming traditsioonilisi meetodeid uute tehnikatega, et iga kollektsioon oleks ajatu.

Vaata kevadsuvise kollektsiooni kampaaniafotosid: