Foto: Kalle Veesaar Modell: Laura (Starsystem)
Neljapäeva õhtul esitleti tuliuues moekeskuses Defitsiit disainer Karolin Kuusiku ja kodumaise moebrändi Tallinn Dolls koostöös sündinud eksklusiivset peokollektsiooni Tallinn Dolls by Karolin Kuusik.

Kollektsioon Tallinn Dolls by Karolin Kuusik on tõeline maiuspala moegurmaanidele, kes otsivad midagi pilkupüüdvat pidudeks või soovivad muuta argihetki erilisemaks.

Limiteeritud koguses erikollektsioon on inspireeritud pidudest. "Kuna on olemas nii palju erinevaid naisi, otsustasin eemalduda traditsioonilisest ühtse kollektsiooni teemast, valides välja viis erinevat inspiratsiooniallikat: Marie Antoinette, päikesetõus, 70ndate stiilis nõiad, Itaalia naine ja grunge glämm," rääkis Karolin, vihjates mahlastele värvitoonidele, struktuursetele kangastele ja pilkupüüdvatele detailidele, mida kõike on glasuuritud modernses glämmis.

Vaata ka: VIDEO: Karolin Kuusik disainis Tallinn Dollsile erikollektsiooni

Kollektsioon on alates tänasest, 9. detsembrist müügil uues moekeskuses Defitsiit (Koidu 122). “Defitsiit on Eesti loomingut austava publiku number üks sihtpunkt, mis koondab ühe katuse alla nii Tallinn Dollsi kui ka teised Eesti tegijad nii moe- ja tootedisaini kui ka kodusisustuse vallas,” ütleb moekeskuse eestvedaja ja Tallinn Dollsi brändijuht Mari Martin.

Vaata kollektsiooni parimaid stiilinäited: