Vidapress
Victoria Beckham, endine Spice Girlsi liige ja tänane tunnustatud moedisainer, võttis avalikult sõna oma kunagiste nappide ja liibuvate rõivaste teemal.

Moelooja vestles Suurbritannia moetudengitega nende lõpusõu korraldamise asjus ja noored uurisid Victorialt, kas isikliku stiili leidmine on tema jaoks keeruline olnud.

"Olles Spice Girlsi liige, olid meil stilistid, kes meid riidesse panid, aga isiklikus elus pole ma kunagi stilistiga töötanud," tunnistas naine.

"Mul oli tavaks kanda palju korsettidega kehasse töödeldud kleite, millest mul mõned siiamaani alles on, aga tänaseks on mu isiklik stiil muutunud rahulikumaks. Tagasi vaadates arvan ma, et see oli märk ebakindlusest, et ma kandsin alati väga liibuvaid ja väga ümber riideid," sõnas Victoria.

Loe lisaks, kust leida enesekindlus ja kuidas kasvatada eneseusku

Täna ei pea Victoria oma riietusega enam midagi tõestama. "Olen ajaga kindlasti enesekindlamaks saanud. Ma tean, mis mulle sobib, mis näeb hea välja, milles tunnen ennast hästi ja enesekindlalt. Ma ei arva, et peaksin kellelegi oma riietusega midagi tõestama," tõdes Beckham.

Vaata galeriist, kuidas on Victoria stiil aja jooksul muutunud:

Allikas: Harper's Bazaar