ÜRO julgeolekunõukogu valimised 7.06.2019 Foto: Andres Putting
Eesti tuntud naised ja moeloojad annetasid oma garderoobist kauneid kleite, et aidata vähiliidul uus mammograaf soetada. Seda kõike heategevusliku oksjoni “500 Kleiti” raames, mille heaks annetas oma 2018. aastal ÜRO Peaassambleel kantud kleidi ka president Kersti Kaljulaid.

“500 Kleiti on väga tänulik ja õnnelik, et Vabariigi President Kersti Kaljulaid annetas meie väikesele heategevuslikule oksjonile 2018. aastal ÜRO Peaassambleel kantud kauni ja põhjamaise Iris Janvier kleidi,” rõõmustavad heategevusliku oksjoni korraldajad. “Südamlik tänu meid toetamast ja innustamast, austatud President!”

500 Kleiti Kersti Kaljulaid
Foto: erakogu

Tänutäheks joonistas üks 500 Kleiti tiimi väiksematest liikmetest presidendile pildi, kuhu muidugi lisas ka enda ja sõbra portreed, et vajadusel President nad ikka edaspidi ära tunneks.

“See on tõesti imeline, kuhu viimased kolm nädalat on meid üheskoos toonud, sõbrad! Siit edasi on veel küllaga tööd, enne kui me mammograafini jõuame, aga käärime käised üles ja tegutseme edasi!” hõiskavad korraldajad Katri Link ja Tiina Rekand. “Aitäh, et meile kaasa elate ja toetate — teie kirjad ja sõnumid annavad iga päev jõudu edasi tegutsemiseks!”