Fotod: Anrike Piel
Kus on Tommy Cash, seal on ka julged visuaalsed lahendused ning hullumeelsena näivad ideed – seda tõestab hiljuti Hispaania trendi- ja elustiiliportaalis fuckingyoung.es avaldatud moeseeria, mille võttis üles fotograaf Anrike Piel. Stiliseeris Madlen Uhlemann Berliinist.

“Pildistamise konseptsioon oli inspireeritud kollasest ajakirjandusest. Otsisime Madleniga välja kuulsad draamad, kus Britney Spears sõitis autoga, beebi süles või David Hasslehoff oli purupurjus, kui ta tütar teda filmis. Uurisin ka, mida kirjutavad kollasest ajakirjandusest psüholoogid - kuidas mõjuvad paparatsohordid kuulsusele endale. Võttekohad olid vägagi ehtsad ja Tommy oli täis elu, loovust ja julgust,” kommenteeris fotograaf.

Sellised fotosessioonid on Madleni suurteks lemmikuteks. “Mulle kui stilistile oli see suurepäraseks võimaluseks olla rohkem loovam kui tavaliselt ja unustada piirangud. Moe osas oli see Tommy enda stiili ja avangardismi kombinatsioon – ilma igasuguste reegliteta. Kasutasin näiteks ka naistele mõeldud riideid.” Brändidest kasutas Madlen põnevat Henrik Silviust ja Sean Sueni, aga ka Eesti disainerite rõivaid. “Kaasasin andekate Roberta Eineri ja Noma Noma disaine, muide, teil on seal mitmeid väga põnevaid tegijaid,” kiitis stilist.

Madlen kiitis ka koostööd Tommy Cashiga: “Meil oli kohe algusest hea klapp – mõistsime stiile sarnaselt ja ta usaldas mind. Andsime teineteisele ka piisavalt ruumi, et soovitud tulemus kujundada. Tommy tuli kõigega kaasa, elas rolli sisse ja tundis ennast mugavalt, vastasel juhul oleks see ka fotodel kajastanud. Tunnen, et lõime temaga koos midagi täiesti uut.”

Vaata fotosid: