Kalev Lilleorg
30. oktoobri õhtul sai Arsenal keskuses näha erakordset moesündmust, kus kaks stilistika tipptegijat Karolin Kuusik ja Ženja Fokin võtsid omavahel mõõtu kombineerides kokku Arsenal outlet poodide parimad palad.

Stiilisõdur Zenja Fokini sõnul seisneb outlet-kauba ilu ja võlu selles, et neil ei ole juures "parim enne" kuupäevaga templit. "Moeratas sõtkub hetkel tagurpidi ning fookuses on 90ndate ärika-stiil ja 70ndate retro-hõng! Klient väljub šopingretkelt võitjana, kus hea hind ja kvaliteet on suurepärases koosluses,” sõnas Fokin.

Stiilikuninganna Karolin Kuusik jagas soovitusi outletist parima saamiseks: “Kuna outlettide riided on tavaliselt sama heas seisukorras kui tavapoodide omad, lihtsalt soodsamad, siis tasub kindlasti sealt parimaid palu otsida. Pigem tekitab outlettides šoppamine isegi hasarti ja sellist salajast rõõmu, et näe, mis ägeda asja ma leidsin ja igal tänaval vastujalutajal seda juba ei ole!”

Esmakordselt toimunud „Stilistide lahingu“ võistlusliku moeshow eesmärk oli näidata, et outletis ostlemine on tänapäeval populaarsust koguv tegevus, mis annab omamoodi väikese panuse üleliigse tarbimise vähendamisse, kuna müügis on brändide esinduspoodidest üle jäänud kaup.

Stilistide lahingu võitja otsustab rahvahääletus, mis kestab 31. oktoobrist 8. novembrini aadressil: arsenalkeskus.ee/stilistide-lahing/

Vaata, kes käisid erakordset moesündmust kaemas: