Foto: Oliver Moosus
Tiina by Tiina uus sügistalvine kollektsioon on naiselik ja särav, tuues pilti efektsed ja trendikad liblikamustrid. Vaba ja julge lõigete ning mustrite kombineerimine loob pilkupüüdvad rõivad, mille seast leiab sobiva nii kontorisse kui ka linnatänavale ja sügishooaja üritustele.

„Seekordne Tiina by Tiina kollektsioon jätkab küll oma naiselikku ja kaunilt keha rõhutavat joont, kuid astub taas sammu tavapärasest kontorirõivast kaugemale, tuues julgemalt välja kandja isikupära. Kasutatud on kvaliteetseid ja põnevaid materjalikoosluseid nagu viskooskreppi, luksuslikku siidi ja villa segu, mänglevat žakardit ning ajatut pitsi, mis võimaldavad rõival terve päeva hea välja näha ja selles mugavalt liikuda. Nii saab tegus naine rahulikult keskenduda oma tööle ja toimetustele, muretsemata sealjuures riietuse pärast,” rääkis Tiina Talumees.


Foto: Oliver Moosus


Foto: Oliver Moosus

Tiina by Tiina kollektsioon on mõeldud Eesti disaini hindavale naisele, kes ka oma igapäevases rõivastuses eelistab mugavat, kuid elegantset joont ning kvaliteeti. Kollektsiooni värvigamma lubab endale lemmiku leida väga erinevate värvieelistustega kandjatel. Kohtame klassikaliselt rahulikke sügavsiniseid, musti ja pärlhalle toone, aga ka praegu ülitrendikaid halli-kollase, öösinise-fuksia ning sinepikollase-rohelise kombinatsioone, ühevärvilistest julgete liblikatiivamustriteni, sekka ka lilleõite maagiat.


Foto: Oliver Moosus

Kollektsiooni osaks on ka efektsete pitsornamentidega kraedega sügismantlid, mis külmade ilmade saabudes sobivad ülihästi naiselikku garderoobi täiendama.