Fotod: Priit Simson
Eelmisel nädalal esitleti Tallinnas uut eksklusiivset USA juuksehooldustoodete sarja Oribe – esitlusel tegi efektse soengu-show ka USA tippjuuksur Christian Ceja-Compin, kes lõi laval külaliste silme all tekstuurseid, kohevaid ja luksuslikke soenguid.

Christian Ceja-Compin on 20 aastase kogemusega San Franciscost pärit tippjuuksur, kes on tuntud omanäolise šiki loomingu järgi. Tema stiilinõuandeid on kajastatud nii Harper’s Bazaaris kui Modern Salon ajakirjades.

Christian kuulub Oribe koolitajate meeskonda, kes on teinud ülemaailmseid showsid nagu Badgley Mischka, Rebecca Taylor, Chromat, David Hart, Gabriela Cadena, Jill Stuart, Rad Hourani, Cadet ja The Blonds. Hiljuti tegi ta New Yorki moenädala raames koostööd moeloojatega nagu Chapter, Garcia Valez, David Naman ja Ernest Alexander. Christian kasutab oma kogemust alati ka võtteplatsidel, olles töötanud koos Ford Models modellide ja ikoonidega nagu Elizabeth Taylor ja Sharon Stone.

Oribe tootesari sisaldab keskkonnamõjude eest kaitsvaid šampoone, juukseid niisutavat geeli, soenguõlisid ja -spreisid. Kõigis toodetes on kasutatud Oribe signatuurlõhna Cote d’Azur, mis on soe, lilleline ja tsitrusehõnguline ning lisab toodetele luksuslikkust. Kõik Oribe tooted on eksklusiivsed, värvi-, keratiini- ja UV-kaitsega, parabeeni- ja naatriumkloriidivabad. Samuti pole tehtud loomkatseid ning taaskasutatavad karbid pärinevad hästi majandatud metsadest ja on trükitud taimse tindiga.

Vaata fotogaleriid meeleolukast soengu-show'st. Modellid kannavad Eesti moebrändi Marimo komplekte.