Foto: Peeter Rästa
Jüri Pootsmann ja tema meeskond on juba Stockholmis ning esimene lavaproov Globen Arena eurolaval on juba tehtud. Vaata siit, mida Jüri laval kannab.

Austraalia meedia poolt üheks nägusaimaks meeslauljaks nimetatud Jüri Pootsmann ja jamesbondilik lugu „Play“ – see on kontseptsioon, mis väärib igas detailis peent kooskõla. Just seda soovis rõhutada juveeli- ja kellakauplus Goldtime, kui tegi Jürile stiilse kingituse, mis sobib tema sinise ülikonnaga ideaalselt.


Ülikond Baltman Unique'ilt. Foto: Peeter Rästa.

Stilist Kenneth Bärlin, kes stiliseerib Jüri üld-look'i Eurovisioonil, valis koos lauljaga maailmakuulsate brändide rikkaliku tootevaliku seast välja sobivaima käekella, mis harmoneerub ka Jüri isikliku stiiliga ja toetab samal ajal kogu Eurovisiooni lavalist kontseptsiooni.


Foto: Erakogu

Jüri Pootsmanni rannet ehib Eurovisioonil Emporio Armani Renato kollektsiooni kuuluv käekell. „Käekella disainis on inspiratsiooni ammutatud arhitektuurist. Erilise disaininüansi annab sik-sak kalasabamuster kella sihverplaadil. Kella väljapeetud disain mõjub samaaegselt enesekindlalt ja dünaamiliselt. See šikk ajanäitaja on ideaalseks aksessuaariks nooruslikule, edujanulisele, vabadust ning soliidsust hindavale maailmakodanikule,“ kommenteeris Goldtime’i brändijuht Rassel Illak.

Käekell sümboliseerib alati aega ja selles ajas toimuvaid sündmusi – tegemist on väärika kingitusega, mis tähistab artisti jaoks kõike põnevat, mis on toimumas seoses Eurovisiooniga.

Vaata ka, millist ülikonda Jüri Stockholmis kannab:

VIDEO: Jüri Pootsmann ülikonnaproovis! Vaata, millist ülikonda kannab laulja Eurovisiooni lauluvõistlusel Stockholmis