Tutipidu Shutterstock
Kui efektne oli sinu tutipeo outfit? Otsi üles kõige meeleolukamad fotod oma tutipeol kantud kostüümist, jaga neid Delfiga ning osale konkursil, kus võid võita Rocca al Mare keskuse 100-eurose kinkekaardi!

Fotokonkursi ajakava, laadimise vorm ja reeglid:
1. Fotosid saab esitada ajavahemikus 29.04-11.05.2015
2. Fotosid saab hinnata ajavahemikus 12.05-18.05.2015
3. Fotokonkursi võitja kuulutatakse välja 19.05.2015. Võitjaks kuulutatakse foto, mis on kogunud kõige enam hääli.
4. Konkursil osalemiseks tuleb fotod esitada virtuaalsel kujul jpg formaadis, mille pikem külg on vähemalt 300 pikslit, või saata meie toimetusse aadressiga Catwalk, Narva mnt 11E, Tallinn 10151 (ümbrikule tuleb kindlasti märkida saatja aadress). Toimetusse saadetud fotod tagastatakse pärast võitja selgumist.
5. Üks osaleja võib konkursile esitada kuni 5 erinevat tööd. 
Iga esitatud foto juurde tuleb lisada autori nimi, vanus, e-posti aadress ja kontakttelefon. Esitatud fotod peavad olema pealkirjastatud.
6. Konkursi korraldajal on õigus avaldada fotosid portaalides www.delfi.ee ja www.catwalk.ee ning Facebookis.
7. Auhind saadetakse võitjale lähimasse pakiautomaati.
8. Korraldajal on õigus konkursilt kõrvaldada fotosid, mis on igas vanuses vaatajaskonnale sobimatud, kedagi laimavad ja/või solvavad või mis ei kvalifitseeru antud konkursi võistlustööna.
9. Võistluse korraldajal on õigus võtta maha pildid, mis on ebaausal teel võitjaks hääletatud, ning ebaausal teel saadud tulemusi korrigeerida.

Lisaks kuulutas Rocca al Mare keskus oma Facebooki lehel välja 3. maini kestva koolilõpukampaania, mille raames võidab parima meeleoluka ühispildi teinud 9. või 12. klassi iga õpilane 250 euro eest lõpuaktuse riideid, stilisti nõu nende valimisel ning bussipiletid mistahes Lux Expressi sihtkohta. Kuigi võistlusfotode seast leiab pilte nii ühistelt koosviibimistelt kui ka reisidelt, moodustavad suurima osa lõbusatest piltidest just tutipeo jäädvustused. Lisainfot leiad Rocca al Mare keskuse Facebooki lehelt.