Fotod: Scanpix
Eile Los Angeleses toimunud Grammyde jagamise silmapaistvamad stiilinäited olid ühevärvilised ja kehakumerusi esile toovad – vaata, kes olid Catwalki lemmikud.

1. Adele – tumedalt küütlev

Klassikaline pikk must kleit saab hoopis uue dimensiooni, kui sellele lisada sügavust ja küütlevust – just nii, nagu Adele'i Givenchy kõrgmoekollektsioonist pärit kleidi puhul on tehtud.

2. Chrissy Teigen – ülistus naiselikkusele

Õnnistatud seisundis Chrissy Teigen varastas pilgud Yousef Al-Jasmi loominguna valminud kleidis – õrn keep lisab i-le täpi!

3. Ellie Goulding – pastelne valik

Stella McCartney loodud pastellroosa kleidi muudab iseäranis põnevaks seljaosale loodud "liikuv" narmadekoor.

4. Justin Bieber – šikilt mustas

Lõpuks ometi, ta on suureks kasvanud! Must mustaga on superšikk, ja suurepäraselt sobis ka valge pintsak, mille ta pildistamise ajaks ära võttis. Bieber kannab Saint Laurenti loomingut.

5.Weeknd ja Bella Hadid – ühiselt mustas

Musta eelistasid ka need staarid – mees mustas Givenchy ülikonnas, Bella aga Alexandre Vauthier' kõrgmoekleidis. Sügav lõhik, väljalõiked õigetes kohtades... Stiilselt seksikas.

6. Selena Gomez – litterkleidi parim näide

Calvin Kleini öösinine litterkleit oli eilse õhtu üks populaarsematest jututeemadest– lisaks muidugi naisele selle sees.

7. Taylor Swift – meisterlik värvikombinatsioon

Naine nagu vitamiinipomm! Oranž ja fuksiaroosa on taevas paari pandud kombinatsioon, ning kui sellele lisada veel selle seeliku disain, siis… Vägagi modernne tulemus, kostüüm pärineb Atelier Versacelt.

8. Zendaya - südikas amatsoon

Pole midagi jõulisemat, kui naisterahvas püksksotüümis. Eriti sellises Dsquared2 eksemplaris. Braavo!