Foto: Vida Press
Hertsoginna ilunõustaja Deborah Mitchell külastas hiljuti populaarset telesaadet “This Morning” ja tuli lagedale veidrate ilunippidega, mida ta oma kuulsate klientide peal kasutab.

Deborah šokeeris vaatajaid tunnistades, et kasutab oma klientide (kelle hulka kuuluvad ka näiteks hertsoginna ja Gwyneth Paltrow) peal tihti Nutella näomaski. Kuigi iluekspert ei öelnud otse välja, et ta on seda maski ka hertsoginna nahal proovinud, tunnistas ta, et kasutab seda hoolitsust just ühe kliendi peal, kellel on “väga hea näonahk”. “Ma olen kasutanud seda iseenda ja ka mõnede klientide peal, nimesid mainimata,” õrritas ta.

Paljudele saate jälgijatele aga Deborah avaldus ei meeldinud ja nad kuulutasid seda ka oma Twitteri kontodel. Nimelt ei meeldinud neile, et naine julgustas kasutama Nutellat ilutootena, kuigi see sisaldab palmiõli, mida seostatakse vähi tekkega (see pole tegelikult tõestatud).

Nutella näomask polnud aga ainus veider iluhoolitsus, mida Deborah kiitis. Ta soovitas ka kanda sokke, kuhu sisse on segatud purustatud banaani ja avokaadot. Ja kuigi on päris lõbus kujutada ette hertsoginnat reede õhtul teleka ees Nutella maski ja banaanisokkidega, ei suuda me seda siiski päriselt uskuda...