Šokolaadimaal Foto: STANISLAV MOSHKOV, Õhtuleht
Kodumaisel NYMFi moemajal on sündinud uus kollektsioon, mis kannab nime "Muusa". Nagu nimigi ütleb, kannab see kollektsioon inspireerivat, sügavat ilu ja naiste väge täis sõnumit. Ühena muusadest poseerib ka lauljatar Teele Viira, kes kaunitel fotodel beebikõhtu näitab.

"Kuna kogu kollektsioon peidab eneses nii palju kihte ja karaktereid, siis tundus ainuõige valik "Muusa" kollektsiooni esitleda naiste seljas, kes kannavad NYMFile sarnast sõnumit, aga teevad seda just iseendale omases keeles," tutvustab moemaja kollektsiooni tarbeks valminud vahvat fotoseeriat. Brändile omaselt on kleidid naiselike lõigetega ning mustritest ja värvidest üle kallatud. Ei puudu taaskord ka lillemustrid, narmad ja kaunid tikandid.

Teele Viira teatas lapseootusest ligikaudu kuu tagasi Instagrami vahendusel, kui postitas elukaaslase Kristopher Kuuse ja taustal hiiliva kassiga vahva koduse kaadri.

Lisaks Viirale astusid muusade rollis veel üles Elina Naan, Vivian Unt, Ithaka Maria, Jekaterina Novosjolova, Kaidi Laur, Lea Dali Lion, Anna Põldvee, Ingrid Margus ja Loore Martma. Vaata kõiki pilte: