Jennifer Lopez tütre Emme Muñiz'iga selle aasta veebruaris Super Bowli poolajal esinemas Scanpix
Jennifer Lopezi ja Marc Anthony 12aastane tütar Emme Muniz, kes pälvis avalikkuselt palju imetlust veebruarikuise ülesastumisega Super Bowli poolajal, saab oma CVsse lisada midagi hoopis uut. Temast saab lasteraamatu autor.

12aastane Emme avaldab kirjastuse Random House abiga lasteraamatu "Lord Help Me", mille eesmärk on aidata laiskloomade päästmiseks raha koguda ja õpetada lapsi palvetamisest tuge saama.

"Õppisime koolis, et laiskloomad on väljasuremisohus, nii et hakkasin õhtuti nende eest palvetama. Ma kirjutasin selle raamatu, et aidata laiskloomade päästmiseks raha koguda ja ühtlasi ka teistele lastele õpetussõnu jagada, et meil on võimalik palvetada ja abi küsida. Need on kaks asja, mis toovad mulle palju rahu," avaldas nooruke Emme.

"Meil kõigil on igas päevas hetki, mil vajame natukene abi. Mõned on väikesed, näiteks varajane ärkamine, et jõuda kooli või õe/vennaga läbi saamine. Teised on suuremad, näiteks planeedi ja kõigi olendite päästmine - eriti laiskloomade. Kõrgemalt poolt abi küsimine annab meile tugevust. Emme Muniz jagab oma igapäevaseid palveid, et pakkuda teistelegi perekondadele rahu ja usku," seisab raamatut tutvustavas pressiteates.

LOE LISAKS: Ihkad füüsilist vormi nagu Jennifer Lopezil? Just need toiduained on naise külmkapis alati olemas

Jennifer Lopez jagas oma Instagramis fotot tütrest ja kirjutas, et on oma väikese kookose üle väga uhke. Emme'i raamat ilmub inglise ja hispaania keeles.

Allikas: Vogue