Foto: Scanpix
Ei ole mingi saladus, et Jennifer Lopez on pühendunud tervisliku toitumise kunstile. Tema nooruslikke, trimmis kurve aitab luua ja hoida staaride treener Tracy Anderson, kelle sõnul on kauni figuuri saladuse taga nii trenn kui ka õige toitumine, kuid just viimasega on võimalik saavutada eriti pingul keha.

Anderson paljastab, et Jennifer Lopezi tüüpiline päevamenüü koosneb suurest hulgast juurviljadest ja minimaalsest kogusest töödeldud ja rafineeritud toitudest. Kogu menüü on hästi läbimõeldud ja täiesti orgaaniline, kõrgkvaliteetsete proteiinide ja toitainerohkete koostisosadega.

Hommikusöögiks joob Lopez tavaliselt proteiinikokteili ja kofeiinivaba kohvi. Lõunaks sööb ta juurviljasalatit lõhega. Päeva viimaseks eineks eelistab ta mõnd täisteravilja, näiteks kinoad, ja väherasvast liha.

Lisaks on Lopezile oluline range dieedi ja kiire elutempo kõrval (tal on on ka kaks last) korralikult magada - seega püüab ta igal ööl seitse tundi magada. Samuti teeb ta oma vormi hoidmiseks 3-4 korda nädalas jõutreeninguid.

Kuigi Anderson väidab, et Lopez lubab endale aeg-ajalt ka maiustusi, on siiski kaks asja, mida ta kunagi ei tarbi - kohvi ja alkohol.

Kas ka sina oleksid nõus sellist dieeti proovima?

Allikas: Byrdie