Meghan Markle ja prints Harry Scanpix /AP
Kogu maailm ootab põnevusega sel aastal toimuvat prints Harry ja näitlejaameti hüljanud Meghan Markle pulmi. Paistab, et ilusa päeva planeerimises on nüüdseks toimunud tähtis areng. Väidetavalt on tulevane pruut valinud välja pulmakleidi disaineri.

Omid Scobie, kuningliku pere reporter ja biograaf ütles ABC Newsile: "Meil on pulmakleidi disainer. Meghan lennutas oma lähedase sõbra ja pruutide stilisti Jessica Mulroney Torontost Londonisse, kus ta osales väga salajasel proovil Kensingtoni palees koos disaineriga."

Kuigi Markle ja tema pikaaegne sõbranna Mulroney on pulmakleidiautorite nimekirja kahandanud ühele brändile, et ole konkreetne kleit veel välja valitud. "Nad on proovinud erinevaid disaine ning valimas praegu pulmapäevaks parimat võimalust," lisas Scobie. Stilist veetis tulevase pruudiga Kensingtoni palees väidetavalt neli päeva, et teha pulmadega seotud otsuseid.

Kuigi detsembris lekkisid Israeli disaineri Inbal Drori joonistused pulmakleidist, ei ole lõplik kleidi looja veel kinnitatud. "Meghan soovib kanda midagi lihtsat, klassikalist ja väga elegantset," kommenteeris tuntud stilist, milline võiks tulevase pruudi kleit välja näha. Anonüümsete allikate sõnul meeldiks Meghanile, kui kleidil oleks varrukad ja tikandid.

Allikas: Glamour.com