“Olen alati teadnud, et minu keha on tubli, saab hakkama,” ütleb näitleja, lasterõivaste brändi Kalamaja Printsess looja ja kahe lapse ema Karin Rask (37).

“Kui saaksin tagantjärele midagi öelda noorele iseendale, ütleksin: söö alati korralikult! Keskkoolis üks õpetaja manitses meid, tüdrukuid, et ärge dieeditage, kas või üks saiake õigel ajal on kasulikum kui täitsa söömata jätmine. Aga meie ei kuulanud, et mis mõttes “sööge saiake”! Praegu nõustun selle õpetajaga. 

Alkoholi ma ei joo. Lihtsalt ei maitse. Paljude mõistes ma ei joo üldse, võib-olla paar korda poole aasta jooksul võtan kätte proseccoklaasi. Peol tahan suhelda ja tantsida, kuid see on raske, kui olen pärast pokaali kummutamist unine. Ja ma ei taha olla purjus, sest olen ema. Jook, millest ma tõesti loobuda ei suuda, on kohv! Paar korda aastas teen kohvivabasid perioode, mis on kohutav piin. 

Näitlejatöö pärast polegi ma pidanud paljaks võtma. On lihtsalt nii läinud. Samas, kui alastiolek oleks sisuliselt põhjendatud, siis poleks ma vastu. Sest teater või film või seriaal on ju elust, ning elus on inimesed mõnikord paljad.”