Trung Nguyen / Pexels
Internetis on ringlema läinud ühe paari erilised pulmapildid, mis on jäädvustatud keset Philadelphias toimunud Black Lives Matter meeleavaldust.

Kerry Anne ja Michael Gordon abiellusid intiimsel tseremoonial Logani Hotellis möödunud laupäeval. Hotelli meeskond küll teavitas paari, et samaks päevaks oli linnas planeeritud ka protestiaktsioon, kuid see neid ei heidutanud.

Kui vastabiellunud hotellist välja pildistama suundusid, kogunesid protestijad nende ümber, et värskele noorpaarile kaasa elada. Sellest hetkest sündisidki erilised fotod.

"Ma jooksin ümber nurga ja nägin, et ringis ümber Kerry seisavad inimesed ja juubeldavad ning tema on seal sõna otseses mõttes nagu mustanahaline printsess. See oli kõik, mida ma nägin. Ma läksin tema juurde ja võtsin tal käest ja ta lihtsalt värises. See meeletu energia, kirg ja see hetk - kõik, mis parasjagu toimus, lihtsalt raputas ta läbi," ütles peigmees Vogue'ile.

Loe ka moemaailmas valitsevast rassismist!

Abiellumine kui oluline suhte verstapost sellisel ajaloolisel hetkel oli võimas, ütles pruut ABC Newsile. "Asi pole lihtsalt selles, et me seda liikumist toetame, vaid kõik see kokku, et ma kohtun oma abikaasaga, kes on imeline mustanahaline mees ja hea näide, millised me inimestena oleme, millised meie mehed on, milline meie kultuur on. See oli meie jaoks lihtsalt ääretult võimas hetk," sõnas Kerry Anne Gordon.

Rohkem pilte pulmadest näed Vogue'ist!

Allikas: HuffPost