Scanpix
Reese Witherspoon on näitleja, kelle puhul võib väita, et tema karjäär puhkes õide meie kõigi silme all. Muuhulgas sai Reese oma karjääri alguses ka emaks. Sellest kõigest rääkis ta lähemalt "The Drew Barrymore Show" saates külaline olles.

"Ma jäin lapseootele 22aastaselt ja ma ei teadnud, kuidas leida tasakaal töö ja emaduse vahel. Aga sa lihtsalt teed seda, mõistad?" rääkis ta saates Drew Barrymore'ile.

Ta tunnistas, et muretses alguses paljude asjade pärast. 22aastaselt ei olnud tal veel sellist näitlejakarjääri ja ta tegi raha teenimiseks erinevaid asju. Olles värskelt emaks saanud, tekitas see palju stressi.

"Ma küll tegin filme, aga ma ei olnud ennast piisavalt tõestanud, et esitada nõudmisi ja paluda, et filmitaks mu laste koolile lähedal olevas asukohas. Mul ei olnud selles tööstuses tõelist võimu. Ma olin nagu iga teinegi ema, kes proovis hakkama saada - või isa, kaaslane või vanavanem, kes kasvatab last," rääkis näitleja.

Vaadates tagasi, tõdeb naine, et ei muudaks midagi. Mitte ükski tema saavutus, sealhulgas Oscari võit, ei ole nii oluline kui emaks olemine.

"Sa võid ära anda toidu oma suust, riided oma seljast ja kogu oma une. Aga kõik see, iga väike ohverdus, on seda väärt, sest see on see, mis mind pühapäeva hommikul ärkama sunnib. Need ei ole filmid ega mu töö, vaid mu lapsed," tunnistas Witherspoon.

Reese Witherspoonil on kolm last: 21aastane tütar Ava, 16aastane poeg Deacon Philippe ja 7aastane tütar Tennessee.

Allikas: InStyle