Anni ja Tomi Rahula Foto: Rauno Volmar
Jalgpallikohtunik Anni Rahula elustiili iseloomustab sõna harmoonia. "Kõike peab tegema hea tundega, nii et ka pärast oleks hea," ütleb naine.

"Mulle meeldiks, kui mul oleks kogu aeg rahulik olla, just seesmiselt. Sellepärast ei näe ma ka tülitsemisel mõtet. Kõik saab selgeks ka ausate ja sügavate vestlustega," räägib Anni Rahula ajakirjale Start, et süüdistamine, karjumine ja kraaklemine ei ole sugugi mõnus. "Mulle meeldib olla zen."

Naise sõnul saab ka raskeid ja keerulisi asju teha, aga hea tundega ning nautida protsessi liigse muretsemise ja stressita. "Ma leian, et kui ma ise loen rahulik ja mul on mõnus olla, siis olen parem kaaslane oma lähedastele ja neilgi on harmoonilisem olla."

Vahetevahel ütleb Anni, et on kindlustunnet vajav inimene, aga see ei pruugi olla üldse halb, kui talle endale nii meeldib.

Mugavust armastab naine ka riietumisel. "Mõtlesin, et kui mul oleks hästi palju raha, siis ma elaksin üliilusas majas ja käiksin rohkem reisimas, aga samas elaksin ma nii mugavalt, et tõmbaksin ikka Nike' ketsid jalga ja jätaksin luksuskingad poodi," kostab naine.

Loe pikemalt ajakirjast Start!