Scanpix
Soengutrendid tulevad ja lähevad. Ometi ei leiuta praegune soengumood midagi uut, vaid kiikab inspiratsiooni saamiseks staaride poole.

Nii on ka praegu sotsiaalmeedia vallutanud näitlejanna Farrah Fawcetti kohev ja volüümikas soeng.

Juuksur Laura Polko, kes vastutab näiteks Lucy Hale'i ja Gigi Hadidi soengute eest, tõdeb, et ilmselt armastavad inimesed Farrah Fawcetti soengut sellepärast, et see on ülimalt naiselik ja pehme. "Tema soeng muutis täielikult seda, kuidas naised oma juukseid kandsid, sest see oli uus soengustiil, mis sobis kõigile," sõnab juuksur.

Farrah Fawcett
Scanpix

Juuksur Larry Sims, kes töötab näiteks Gabrielle Unioni ja Alicia Keys'iga, nõustub, et Fawcetti soengust sai täielik hitt, mis püsis populaarsena läbi erinevate kümnendite. "Inimesed rokkisid sellega 70ndatel, 80ndatel, 90ndatel ja nagu näeme, teeb see ka nüüd tagasituleku."

LOE LISAKS: Alates toitumisest õigete vitamiinideni: kõik, mida pead teadma, et olla ilustae ja tervete juuste omanik!

Kui Farrah ise kandis soengu populaarseks 70ndatel, siis 80ndatel rokkis sellega Janet Jackson ja 90ndatel näiteks R&B kuninganna Mary J. Blinge.

Nii et hoolimata meie kiindumusest krunnide ja hobusesabade vastu, ei ole volüümika soengu tagasitulek juhuslik. "Volüüm annab teatava vabaduse tunde," sõnab juuksur.

Allikas: The Zoe Report