Scanpix
Kate Middleton on kahtlemata stiiliikoon, kes võlub meid maitsekate, ent kaunite valikutega. Sellegipoolest on üks värvitoon, mida hertsoginna eelistab mitte kanda.

Teadaolevalt kasutab Cambridge'i hertsoginna riiete kombineerimisel ka stilisti abi, kuid viimane sõna jääb siiski naisele endale.

Sellepärast ongi huvitav tõdeda, et kuigi Kate armastab nii klassikalisi ja mahedaid värvitoone ning vahel ka pilkupüüdvaid erksaid värve, ei ole ta kunagi fotodele jäänud oranži värvi kandes.

Miks see nii on? Väljaande The Express sõnul on tegemist värvitooniga, mis ei jää fotodel kuigi kena. See on ühtlasi ka põhjuseks, miks paljud kuulsused seda värvi väldivad.

Mis puutub aga Kate Middletoni, siis tõenäoliselt on tema otsus oranži värvi vältida seotud värvipsühholoogiaga. Oranž, mida seostatakse positiivsete omaduste nagu optimismi, enesekindluse ja entusiasmiga, võib sümboliseerida ka negatiivseid omadusi, jättes kandjast mulje kui liialt enesekindlast ja uhkest inimesest.

Kui vaadata aga kuninganna Elizabeth II, kes teadupoolest värve armastab, siis võib järeldada, et tema ennast värvipsühholoogiast segada ei lase.

Scanpix

Allikas: Red Online