Halle Berry Scanpix/ AP
Kõik kuulsused pole sündinud hõbelusikas suus! Paljud neist on pidanud oma praeguse positsiooni ja pangaarvel laiutava summa eest päris palju vaeva nägema ning nii mõnigi neist on olnud hoopis kodutu.

1970. aastal ei teadnud keegi Sylvester Stallone’i, kes elas lihtsalt bussipeatuses. Hiljem naeratas talle õnn – ta sai oma esimese filmirolli, millega teenis 200 dollarit.

Jim Carrey elas oma vanema õe tagahoovis, lihtsalt telgis. Jimmiga koos elasid seal ka vanemad, vend ja veel üks õde.

Kodutu oli ka filmiauhinnaga Oscar pärjatud Halle Berry, kes elas varjupaigas. Berry meenutab seda rasket perioodi oma elus: ”Elasin seal väga kaua. Mul polnud tööd, aga ma pidin New Yorki tulema, et teha seda, mida tahtsin.”

Kahekordne Grammy omanik, Kelly Clarkson, on elanud autos, sest ta Los Angelese korter põles maha. Sarnane kogemus on ka austraallasel Sam Worthingtonil, kelle elu muutus alles peale peaosa “Avataris.”

Kahekordne Oscari omanik, Hilary Swank, oli vaid 15-aastane kui emaga Los Angelesesse tuli. Päeval jooksis tüdruk mööda castinguid, ööbiti aga autos.

Ilma koduta jäi ka populaarne laulja Carmen Electra, olles 20-aastane – tema kunagine poiss-sõber röövis ta paljaks.

Kanada laulja Shania Twain elas 14-aastasena koos sugulastega varjupaigas ja tühjades majades. Nüüdseks on Shania viiekordne Grammy omanik.

Allikas: Hollyscoop