Rawpixel/ Unsplash
Naised võivad enda ümber levitada eriti suures koguses ligitõmbavat vibe'i. Millest see tuleb? Nad lihtsalt tunnevad end õnnelikult ja enesekindlalt. Nii nagu saadaval oleva takso katusel põleb kutsuv tuli, võib ka naine saata välja signaali, et oled oma eluga rahul, aga samas ka saadaval.

Selline energia avaldab mõju ka sinu kohtingutele ja populaarsusele. Sa võid saada järsku rohkem kutseid välja ning ohtramalt komplimente. Kes siis seda vallaliste naiste seast ei sooviks? Anname mõningad soovitused, kuidas sellele veelgi enam hoogu juurde anda.

1. Lase oma feromoonidel tegutseda

Ära kasuta parfüümi. Sinu naturaalne lõhn annab edasi vihjeid sinu elustiili kohta. Uuringu kohaselt peab 81 protsenti vallalistest partneri loomulikku lõhna väga tähtsaks.

2. Mõista, et sa väärid õnne

Tehes igapäevaseid otsuseid, emba enda kõhutunnet ning käitu vastavalt. See annab välja signaali, et ei sõltu teistest liigselt ning on ligitõmbav.

3. Arenda sotsiaalset enesekindlust

Tee seda, milles sa oled hea ning näita oma talenti ka teistele. Uuringud näitavad, et selline "eputamine" võib meeste ja naiste jaoks olla nii romantiliselt kui seksuaalselt atraktiivne.

4. Käitu nagu teaksid midagi erilist

Kasuta ära oma tähtkuju unikaalseid omadusi. Olgu see siis oma sarmi kallal töötamine või endas salapära arendamine.

5. Tekita teistes tunnet nagu nad oleksid tähtsad

Kui oled inimestest siiralt huvitatud, kasuta füüsilisi vihjeid, et soovid nendega sügavamalt suhelda. Näiteks puuduta teist õigel hetkel või peegelda tema kehakeelt.

6. Ole nähtav

Lisa oma nädalasse kolm või neli sotsiaalset tegevust. See hoiab sind aktiivsena ja meeleolu kergena. Ja tõesti, need väljaskäimised võivad tähendada ka kohtinguid. Aktiivne kohtamas käimine hoiab naist vähem enesekesksena ja rohkem avatuna.

7. Armu endasse

Mäletad, kui kooli ajal armunud olid ja mõtlesid tema headele omadustele. Nüüd soovitatakse teha nimekiri kõikidest omadustest, mida enda juures armastad. Too välja ka mõni viga, sest enda aktsepteerimine aitab sul nendega paremini toime tulla. Seda märkavad ka teised.

Allikas: Cosmopolitan