Reklaamfoto
Kui tavaliselt poseerivad päevitusriiete reklaamidel enamasti teismelised tüdrukud, siis veebipoe The Dreslyn ja pesubrändi Land of Woman koostöös sündinud kollektsiooni kampaanias poseerib 61aastane modell, kunstnik ja fotograaf Yazmeenah Rossi.

Veebipoe looja Brooke Taylor Corcia ütles Huffington Postile antud intervjuus, et kollektsioon loodi spetsiaalselt sooviga muuta noorusekultust ja sellega seotud norme, mille järgi on loodud ka tänapäeva bikiini-kollektsioonid. Corcia lisas ka, et Yazmeenah on kollektsiooni esindamiseks suurepärane – ta on intelligentne naine, kellest kiirgab tervislikkust, vitaalsust, enesekindlust ja -austust. Ta on elanud täisväärtuslikku elu ja palju reisinud.

Yazmeenah Rossi on sündinud 1955. aastal Prantsusmaal ja kasvanud Korsika saarel. Praegu on tema koduks Malibu. Milles peitub tema nooruse saladus? “Saladust polegi,” ütles ta Sunday Times'ile. “Ainus, mida olen teinud, on see, et olen söönud orgaanilist toitu – ammu enne seda, kui see trendikaks sai. Iluhoolduses kasutan palju õlisid, juukseid tugevdan rapsiseemneõliga. Koorin nahka kord nädalas oliiviõli ja suhkruga, söön päevas ühe avokaado ja eelistan orgaanilist liha ja kala,” kirjeldas ta.

Allikas: Bored Panda