Embassy of Fashion
Sügisesel Tallinn Fashion Weekil oma uut kollektsiooni esitleva moelooja Ketlin Bachmanni kollektsioon on tema loomingule omaselt vastuoluline.

Kollektsiooni kangad on värvitud käsitööna, kasutades iidset Jaapanist pärit shibori– tehnikat. Seda värvimise tehnikat kasutades saab lõpptulemust mõjutada vaid osaliselt, muutes tulemuse võluvalt juhuslikuks ja iga eseme kordumatuks ainueksemplariks. Tundlike tekstiilimustritega kaetud siidile lisab kontrasti ohtralt mustalt narmast, minimalistlik pärlornamentika, post-pungi nostalgia ja kild glamuuri.

Ketlin Bachmann on moekunstnik, kes on Eesti moemaastikul tegutsenud juba üle 20 aasta. Ta on esitlenud kollektsiooni Tallinn Fashion Weeki kõigil hooaegadel, alates selle algusest.

Ketlin Bachmann kuulub koos kolleegide Aldo Järvsoo ja Riina Põldroosiga loomingulisse ühendusse Embassy Of Fashion, mis on Eesti moeteadliku publiku must-be brand olnud pea sama kaua. Nende riietada on olnud läbi aastate erinevatel üritustel pea kõik Eesti popstaarid, suur osa avaliku elu tegelasi ja seltskonnakaunitare ja kindlasti vähemalt mõni Embassy kleit ripub iga siinse moearmastaja riidekapis.

Ketlin Bachmanni rõivaste tume romantism püsib ajatuna läbi hooaegade, kollektsioonidest leiab valiku glamuursetest õhtukleitidest argiste komplektideni.

Uus kollektsioon on saadaval Embassy of Fashion stuudiopoes Roosikrantsi 15 ja alates 20.10 www.ketlinbachmann.com

Ketlin Bachmann esitleb oma uut kollektsiooni virtuaalse Tallinn Fashion Weeki raames reedel, 23. oktoobril Anne & Stiili veebis.