Foto: Vida Press Vida Press
Kim Kardashian West on loonud oma kosmeetikasarja KKW Beauty, mis jõuab ametlikult müügile 21.juunil. Mida arvab naine konkurentsist oma õe brändiga Kylie Cosmetics?

Kui Kim Kardashian West teatas, et ta tuleb välja oma ilutoodete sarjaga KKW Beauty, hakkas Internetis kiirelt levima arvamus, et ta püüab röövida oma õe Kylie Jenneri (ilu)trooni. Reaalsuses konkurentsi aga pole. Kaks õde võivad tõepoolest mõlemad luua midagi sarnast, kuid olla seejuures täielikult erinevad. Hiljutises intervjuus ajakirjale Women’s Wear Daily rääkis Kim kosmeetikasarjade erinevusest ja muustki.

Kylie kosmeetikasari reklaamib oma territooriumiks enamasti vedelad huulepulgad. Samal ajal keskendub Kimile omaselt heledates beežides toonides pakendiga KKW Beauty sellele, mille poolest Kardashianite õed enim tuntud on: kontuurimine. Seda tõestabki värske brändi esimene toode: kreemjas modelleerimiskomplekt.

Kim on ka öelnud, et tema toodete perekond ei saa olema väga suur. Kuigi naine kinnitas intervjuus, et tahab regulaarselt uusi tooteid välja tuua, ei hakka ta seda tegema nii tihti kui tema õde ning samuti ei saa tal olema erinevatest toodetest nii palju erinevaid värvivariatsioone. Naise sõnul on tema peamine fookus nahal. Peitekreemi komplekt tuleb tema sõnul välja umbes paari kuu pärast. „Väga paljud minu tooted saavad olema suunatud nahale. Vähemalt alguses ei ole seal kõikvõimalikke erinevaid jumestustooteid, vaid keskendun komplektidele, millega saab saavutada minu loodud konkreetseid jumestustulemusi.“

Lisaks sellele on Kim pühendunud, et tema tooted ei saaks kiiresti otsa. „Meil on üsna kindel arusaam, missugune minu toodete klient olema saab. Seda sai veidi näha juba siis, kui tegin koos oma õega tema brändile vedelate huulepulkade erikollektsiooni. Oleme valmis suureks nõudluseks – eesmärk ei ole paisata välja vaid üksikuid tooteid.“

Fotod: ekraanitõmmised Instagramist

Allikas: Allure