Foto: Baltika
Eile avati Rotermanni kvartalis suure peoga meestemoebrändi Suitsupply esinduskauplus – esimene Eestis, mille tulekut oodati kaua. Baltmani peadisainer ja Kuldnõela laureaat Aivar Antonio Lätt tunneb uue brändi üle Eesti väikesel turul uhkust ja usub, et see aitab ka meeste moe- ja kvaliteediteadlikkust kasvatada.

“Olgugi, et hinnatasemed on Baltmanil ja Suitsupply’l sarnased, viimase hinnad veidi kõrgemad, on Baltmanil üks väga oluline eelis – meie ülikonnad, pintsakud ja püksid valmivad 100%-liselt Eestis. Ligi 60-aastane kogemus kvaliteetsete ülikondade ning mantlite loomisel on hindamatu. Eesti rätsepmeistrite kätetööd hinnatakse suurepärase istuvuse tõttu Eesti meeste poolt aina enam, Baltmani ülikonnad on tõelisteks rätsepatöö meistritöödeks ning valmistatud maailma parimatest kangastest. Kasutame Itaalia kangameistrite Loro Piana ja Cerruti kangaid, millest valmivad muuhulgas selliste maailmakuulsate brändide nagu Louis Vuitton ja Hackett London ülikonnad,” rääkis Antonio.

Ta lisas, et ootab Suitsupply turule sisenemist huviga ja loodab, et valikute suurenedes kasvab ka klientide teadlikkus kvaliteedi, istuvuse ja kangaste tundmise osas.