Shaquille O'Neal ja Victoria Beckham Foto: Reebok
Kirglik kõrgete kontsade austaja, moelooja Victoria Beckham kuulutas mõni aeg tagasi, et ta ei suuda madalates kingades keskenduda. Nüüd aga üllatas disainer ägeda koostööga, mis kohe kindlasti ei viita kontsadele.

Victoria Beckham kuulutas välja koostöö Reebokiga ning lõpuks on võimalik heita pilk sellele, milline hakkab üllatav kooslus välja nägema.

Olles tõeline hiiglakõrgete stiletode austaja, tuli disainer välja oma esimese koostööga spordibrändiga, mis hõlmab esemeid pühendatud Ameerika korvpalli legendile Shaquille O'Neal-ile.

Vaadates Reeboki 90ndate ajastule, mida valitses kossulegend ise, on Beckham loonud kollektsiooni pühendatud brändi pärandile. Ametlikel kossuväljakul pildistatud fotodel poseerib naine lausa Shaqi endaga.

Shaqile pühendatud fännikollektsioon näeb ilmavalgust varsti ning on alles esimene liin koostööst Reebokiga. Kogu kollektsioon, mis sisaldab ilmselt nii rõivaid kui jalanõusid, jõuab avalikkuse ette selle aasta sees. Kuna sportlikkus on praegu väga moes, on Beckham igati õigel rajal. Mugavad T-särgid, fänninänn, sloganid ja ketsid on aina rohkem kanda kinnitamas nii naiste kui meeste seas.

Humoorikatel fotodel poseerivad mõlemad ketsides ning rõhutavad lõbusatel kaadritel duo pikkuse vahet.