Kriss Soonik Loungerie
Kriss Soonik Loungerie pesu on kuni reedeni müügil Londoni trendikas Shoreditchi piirkonnas (aadressil 67 Redchurch Street).

Kriss Soonik-Käärmann selgitas Catwalkile, et kaupluses on võimalik tutvuda nii bestsellerite kui värske sügistalvise kollektsiooniga. “Uus kollektsioon on kirkam kui kunagi varem. Naiselike, kuid sportlike joontega pesu ja sohvarõivad on valmistatud õrnalt läikivast pehmest trikotaažist. Erkroosa ja sügavroheline moodustavad ootamatu terviku, millele kuldsed tripidetailid lisavad parasjagu glamuuri,” andis ta uue loomingu kohta vihjeid.

Krissi inspireerisid tugevad naiskarakterid 90ndate bändidest All Saints ja Spice Girls, kes kasutasid oma sportliku stiili seksikamaks muutmisel just pesudetaile. “See oli, on ja jääb tõeliseks girl power´iks.”.

Väljapaneku teemaks on kelmikas “The Garden of Naughty Delights”, mille kontseptsiooni seadis kokku disainer Helen Sirp. Kaupluse akendel ilutsevad krisssoonikulikud kassid, mille illustraatoriks on Kati Stimmer.

"Pop-up on hea võimalus oma klientidele lähemale jõuda ning tõsta bränditeadlikkust. Samuti on suur au pakkuda oma loomingut kõrvuti selliste tuntud kaubamärkidega nagu Versace, J. Crew ja Isabel Marant,” lisas Kriss.