Kriss Soonik
Supermodellid Naomi Campell ja Gigi Hadid, laulja Miley Cyrus, Bondi-tüdruk Naomie Harris – nemad on vaid mõned Tallinn Fashion Weekil oma uut kollektsiooni esitleva Eesti kaubamärgi Kriss Soonik fännid.

Rahvusvaheliselt tunnustatud bränd on müügil üle maailma Jaapanist Austraaliani. Rõivad, mis on saanud inspiratsiooni aluspesu detailidest on kõik toodetud Eestis. Kelmikate nüanssidega looming on jäänud silma sellistele ikoonilistele moeajakirjadele nagu Vogue, Elle ja Cosmopolitan.

Kriss Sooniku kollektsioonid on alati olnud mugavad, kodused kuid glamuurse noodiga. Ajal, mil väga paljud meist veedavad aina rohkem aega oma koduseinte vahel, on need märksõnad aktuaalsemad kui kunagi varem. Sel korral viis bränd aga selle kõik uuele tasemele. Kriss Soonik Sügis/Talv 2020 kollektsioon on julge, värske ja šikk.

TFW esitlusele tulevas kollektsioonis "All dressed up and nowhere to go" võib leida meekuldset sametit, kollast leopardimustrilist ning kärtssinist veluuri, valminud on ka uue abstraktse kassimustriga tüllkangas. Nagu brändile kohane segatakse kollektsioonis kokku nii pesu, sohvariided kui ka RTW.

Kriss Soonik esitleb oma kollektsiooni virtuaalse Tallinn Fashion Weeki raames reedel, 23.oktoobril Anne & Stiili veebis.