Shishi 20.sünnipäev Andrei Ozdoba
Seltskonnadaam Käthlin Haavel teab, et mida uhkem pidu, seda uhkem kleit. Nimelt kandis hea stiilitaju poolest tuntud kaunitar Shishi 20. sünnipäeval seljas kleiti, mis makstab pisut rohkem kui 1800 eurot. Millise põneva brändiga on tegu?

Käthlin Haaveli kleit pärineb Prantsuse firmalt PAULE KA, mis on tegutsenud juba üle 30 aasta. PAULE KA sai kiiresti tuntuks kui bränd, mis loob rõivaid kõikvõimalike ürituste jaoks. Nende kollektsioon "Black Carpet" meeldib ka paljudele kuulsustele, nende seas sellistele staaridele nagu Cambridge'i hertsoginna Catherine, legendaarseks stiiliikooniks tõusnud Amal Clooney ja näitleja Anne Hathaway.

Muide, just "Black Carpet" kollektsioon tõi PAULE KA firmale erilise tähelepanu, sest siis leidsid selle brändi nii Meryl Streep, Eva Longoria, Rihanna, Taylor Swift, Selena Gomez, Patricia Arguette, Jennifer Lopez kui ka sarjast "Seks ja Linn" ikooni staatusesse tõusnud Sarah Jessica Parker. Just nende kuulsate naiste sammudes kõnnib ka Käthlin Haavel, kes ilmus Shishi peole kleidis, mis kannab nime "Dress in Duchess Satin".

Shishi 20.sünnipäev
Margus Johanson

Pole kahtlust, et kauni figuuriga Kätlin Haavel nägi peol välja nagu miljon dollarit. Käthlini õlgu paljastav kleit on lihtsa lõikega, kuid selle teevad eriliseks siidist puhvkäised.

Pankrur Tõnis Haavelist lahutanud Käthlin abiellus 22. septembril Pariisis, hotellis Ritz oma kallima Kalev Tanneriga.

Ilusat elu elav Käthlin sukeldus pulmalainetesse juba septembri alguses. Nimelt toimus Haaveli tüdrukutepidu romantilisel Mykonose saarel. Piduliste seas võis näha ka staarkokk Imre Koset. Haavel jagas meeleolukaid pilte peost Instagrami vahendusel.

Need, kes sai inspiratsiooni Haaveli kaunist kleidist ja soovivad seda ka endale tellida, peavad kiikama siia.

Shishi 20.sünnipäev
Margus Johanson/ Andrei Ozdoba