Scanpix/ Reuters
Täna teatas kuningakoda, et 2019. aasta kevadel on sündimas prints Harry ja Meghan Markle esimene järeltulija.

Praegu Austraalias visiidil viibiv paar teatas kuningliku beebi tulekust kuningannale ja ülejäänud perele printsess Eugenie pulmas.

37-aastane Meghan on hea tervise juures ning olnud lapseootel 12 nädalat, seega tehti laps hilises juulikuus – kõigest kümme nädalat pärast paari abiellumist. Laps näeb ilmavalgust ilmselt aprilli lõpus.

Spekulatsioonid beebiootusest on ringlenud juba mõnda aega, aga kui naine Sydney lennujaamas oma kõhtu iga natukese aja tagant puudutas ning seda mapiga varjas, oli uudis vaatlejate jaoks juba kindel.

Meghani ema, Doria Raglandi, nähti eelmisel kuul võtmas Californias beebi eest hoolitsemise koolitusi. Kuninglikud allikad on öelnud, et naine plaanib kolida Londonisse, et aidata kuningliku järeltulija eest hoolt kanda. Nimelt ei soovi Meghan palgata lapsehoidjat.

Lisaks kuningakojale tegi ka Ragland avalduse, öeldes, et tal on väga hea meel armsate uudiste üle ning ootab pikisilmi oma esimese lapselapse tulekut. Kensingtoni palee keeldus aga kommenteerimast, kas Meghani isale Thomas Markle'ile on uudisest teatatud.

Allikas: The Daily Mail