Reuters / Scanpix
Täna laulatati prints Harry ja Meghan Markle. Miljoni naela küsimus: kes on kleidi autor, on saanud vastuse. Ülimalt lihtsa lõikega kleidi on loonud Briti disainer Clare Waight Keller, kes on Prantsuse moemaja Givenchy kunstiline juht.

Meghan Markle on varem kiitnud kadunud John F. Kennedy juuniori abikaasa Caroline`i ülimalt lihtsat pulmakleiti ja nii pakuti juba mõnda aega, et pruut võtab Caroline`ist šnitti. Tõepoolest, Meghan astus altari ette väga lihtsas pulmakleidis.

Esimene suudlus abielupaarina.
Reuters / Scanpix

Kuninglik protokoll näeb ettte, et Meghani kleit peaks olema odavam kui Cambridge´i hertsoginna Cathrine`i pulmakleit. Kui Kate'i kleit maksis 150 000 naela, siis Meghani kleit maksab kõigi eelduste kohaselt 100 000 naela.

Pole kahtlust, et tegemist on lihtsuse triumpfiga. Pruudi soeng on äärmiselt tagasihoidlik ja ehted on lihtsad. Meghan on otsustanud klassikalise heleda asemel tumeda suitsusilma ning heleda huule kasuks.

Meghan Markle
Reuters / Scanpix

Tiaara on Meghanile laenatud kuninganna Elizabeth II loal ning kuulus kuninganna Maryle. Valmistatud on see aastal 1932. Nii kõrvarõngad kui käevõru on pärit legendaarselt firmalt Cartier.

Loe lähemalt, mida arvab pulmakleidist moelooja Liisi Eesmaa SIIN.

Loe, mida arvab Meghan Markle välimusest moelooja Perit Muuga SIIN.

PA Pictures/Scanpix