Foto: Jonathan Brady, AP
Jah, prints Harry ja Meghan Markle ei ole ainukesed, kelle pulmi sel aastal oodata! Briti kuningaperes on oodata uut pidu ja seda sügisel!

Yorki hertsoginna Sarah Ferguson jagas oma 27-aastase tütre, printsess Eugenie'i kihluse uudist kauaaegse poiss-sõbra, 31-aastase Jack Brooksbankiga, Twitteris.

Ei läinud kaua, kui tulid avalikuse ette ka kaunid kihluse pildid, mille võttis fotograaf Jonathan Brady Buckinghami palee ruumides. Ühel pildil on näha rõõmust õhetavat Eugenie'i tulevase abikaasa embuses, kihlasõrmus esiplaani.

Jonathan Brady

Kaunis ehe sisaldab padparadscha safiiri, mis on ümbritsetud teemantitest. Fotod tulid avalikkuse ette vahetult pärast seda kui Yorki hertsog ja hertsoginna kihluse välja kuulutasid.

"Yorki hertsogil ja hertsoginnal on rõõm välja kuulutada printsess Eugenie kihlus Jack Brooksbankiga. Kuninglik kõrgus ja Jack Brooksbank kihlusid sel kuul Nikaraaguas. Pulm toimub 2018. aasta sügisel St George'i kabelis Windsoris. Tulevased detailid avaldatakse jooksvalt," seisis ametlikus teadaandes.

Foto: Jonathan Brady, AP

Allikas: Hello!