Foto: Mari-Liis Helvik
Seekordses saates räägime naha vananemisest, arutleme, kas ja kuidas on seda võimalik veidi kaugemasse tulevikku lükata ja millist nahahooldust meie nahk vajab, et püsida võimalikult kaua ilus ja nooruslik. Külas on dermatoloog Kaisa Viljar ja nahahooldusbrändi Eucerin koolitusjuht Kaide Gulua, vestlust juhib Anne & Stiili peatoimetaja Mari-Liis Helvik.

Dermatoloog Kaisa Viljar räägib, et nahk on inimese kõige suurem organ, millelt paistab kõik välja. Kui inimene elab iseendaga harmoonias ja on sisimas õnnelik, on ka nahk ilusam. “Oleme ju märganud, et rasedatel naistel on särav nahk või kui peale trenni on nahal särav kuma... Aga meie nahal peegeldub ka see, kui teeme endale liiga – unetud ööd, alkoholiga liialdamine, ebatervislik eluviis… Iseenda vastu hell olemine on nii sisemise kui välise ilu pant.”

Juttu tuleb ka nahahooldusvigadest, mida tihti tegema kiputakse. Kaide Gulua ütleb, et sageli teevad naised suure vea, puhastades nahka seebi või seepi sisaldava puhastusvahendiga. “Vale puhastusvahend nullib ära ka kõige paremate kreemide toime.”

Kuula saadet ja saa teada, milliseid nahahooldusnippe spetsialistid ise usaldavad, kas ilutoodete konsistentsist sõltub nende toime, millised nahahooldusvahendid peaks igal naisel kindlasti olemas olema, kas ja mis vahe on päevaseks ja öiseks hoolduseks mõeldud ilutoodetel ja mida olulist peaks nahahooldusest veel iga naine teadma.